Září 2009

°Smolařka 9°

29. září 2009 v 18:32 | ^_CuTe_CuketQa_^
Ano.. Je to už měsíc co sem nenapsala další díl powídky. Ale jednoduše sem neměla čas náladu ani nápad. Ne že bych ho teď měla ale něco sem w tý hlawě utwořila.
Už sem byla namalowaná a wlasy sem měla dokonale wyfénowané. Díky Markowi. Podíwala sem se na hodiny a zhrozila se - za 5 minut tu bued dáda a já sem pomalu nahá. začala sem zmateně běhat po pokoji a přehrabowala se w oblečení. Mezi tím už někdo zwonil. Domyslela sem si kdo to je. Newěnowala sem tomu pozornost a dál se hrabala w oblečení. Na chwilku sem se zastawila a zaposlouchala se do hlasů které se ozíwali z obejwáku. " Tak a tady sem s Alishou když jí byly 3 roky. Koukej jak se mi kouká mezi bohy a natahuje ruku. Jo tuhle fotku mám oprawdu rád." Bože jo je idiot. Ukazuje mu fotky z děstwí! Modlila sem se aby si newzpoměl na mé narozeninowé wideo a rychle hledala wěci na sebe. Když už sem konečně byla oblečená tak sem se rychle koukla do zrcadla. Super wypadám jako wždy dokonale řekla sem si potichu a s nejistotou sem si uprawowala korzet a sukni. " Tak a ještě tu mám wideo když byla Alisha malá hned ti ho pustim." Slyšela sem a wěděla že se schyluje k nejhoršímu. Sprintem sem wyběhla z pokoje a wyrmala Markowi wideo z ruky. Dáda se jen smál a koukal na nás jak se rwem o wideo. Ale po chwíli ho to přestalo bawit tak si dál prohlížel fotku. Nebyla sem si jistá ale zdálo se mi jako kdyby si jednu strčil do kapsy. Ale w tu chwíli kdy sem to widěla mě Marek tahal za wlasy a snažil se dostat dwd z mích rukou. Musel nás od sebe odtrhnout Dáda protože jinak by to bylo nekonečný. Jemně mě chytil za boky a přitáhnul si mě k sobě. Marka jednou rukou odtáhnul a smál se. " Hele wíš to že dneska ti to sluší mnohem wíc než když ti bylo 6 let?" Řekl ze smíchem a ukázal mi fotku kde sem na sobě měla kostým myšáka Jerryho a wedle mě stál wypasený Marek w podobě Toma. Drželi sme se za ruce a falešně se usmíwali. Bylo mi tak trapně. Wytrhla sem mu fotku z ruky a štípla ho do břicha. "hewe pujdeme teda někam? Nebo ti Marek přeříká celej můj žiwot." Řekla sem pohotowě když sem zaznamenala že Marek chce zase něco říc. Nenechala sem je ani rozloučit a Dáda ani nemohl odpowědět. Čapla sem ho za ruku a táhla ho wen. Když sme došli do parku kde byly houpačky automaticky sem se Dády pustila a běžela k nim. Jen se na mě koukal jak se houpu jak malá holka a pak šel ke mě. " Možná wypadáš w určitých místech starší ale pořád se chowáš jak malá!" Řekl a koukal mi na prsa. Bože že by ho Marek naočkowal swou Sexy nemocí?

°Wzpomínka 3°

25. září 2009 v 18:59 | ^_CuTe_CuketQa_^
Seděla we školní lawici a s nepřítomným wýrazem se koukala na učitelku a příklady které psala na tabuli. Ale bylo to k ničemu w uších měla sluchátka a pořád dokola poslouchala Tady mě máš. Čekala až zazwoní na konec hodiny a bude moct jít domů. Nemohla uwěřit tomu co se stalo. Seděla w lawisi a koukala na popsaný sešit jedním jménem. Píty. Ten úohled jí připoměl že dneska by byla s ním. Kdyby. Konečně zazwonilo a ona naházela sešity a učebnice do tašky. Nikdo si ani newšim jejího chowání. Byla weselá. Pořád se smála a dělala blbosti. Ale s tím je konec. Slibowala si wíc. Šla ke skříňce a pomalu otwírala zámek. Obula si boty a wzala mikinu. Mrkla na plakáty které tam měla a usmála se při pohledu na MM. Zawřela skříňku a wyšla ze školy. Když byla na polowině sesty domů tak si konečně zapálila swé o hodině wytoužené cígo. Přemýšlela nad tim jak se to stalo. Wěděla že za to může ona. Zrychlila tempo. Nechtěla aby jí někdo wenku widěl brečet. Už wytahowala klíče a otwírala wchodowé dweře. Podíwala se nahoru a wzpoměla si jak jí na IcQ psal že k ní leze oknem. Wešla downitř a přiwolala wýtah. Koukala se do zrcadla we wýtahua konečně nechala slzy ať si tečou swou wlastní cestou. Otewřela bytowé dweře a klíče hodila na botník. Sundala si boty a tašku hodila do pokoje. Naštěstí nikdo nebyl doma. Sedla na postel a zapla booka. Přihlásila se na IcQ. Ani nedoufala že by byl online nebo že by jí dokonce napsal. Zapla internet a ani newěděla co na něm má dělat. Zkoukla kdo je online. Poklopik. Hned jí psala.
Izzy: Ahojky zlatíčko. Jak se máš? x(
Poklopik: Jéé Zlatíčko. Docela to jed až na ten palec u nohy. Co píty?
Izzy: Newim,Nic, je to prostě w háji wčera sem to posrala. Asi budu do smrti sama ženo.. Měla sem mu říc prawdu. Že sem do něj blázen. ALe teď je to k ničemu jen se trápim. Teď bychom už byly spolu wenku.
Poklopik: Mmntík zlato..:)
Izzy: Ok
Trochu se jí ulewilo že někomu řekla co cítí ale nestačilo to. chtěla aby to wěděl on! Otewřela tašku a wyndala krabku modrejch LM. otewřela noční stolek kde má popelník a cígo zapálila. Koukla a plakáty na stěně a přemýšlela.Potká někdy někoho jako On? Odpustí jí? Myslel wšechno wážně? Byl do ní oprawdu blázen? Má holku? Wždyť je o něj takowí zájem. Bylo by diwný kdyby neměl. najednou ji z myšlenek wytrhnul zámek a zwuk otwírajících se dweří. "Ahoj" zařwala její sestra a wyndala si mp3 z uší. "Čau chceš cígo?" Zeptala se a ani nečekala na odpowěď a jedno jí podala. "hewe nechoď do obejwáku čau." Řekla a zawřela za sebou dweře. Pustila TV a hledala nějaký DVD které si pustí. Wzpoměla si že wedle kouří tak si rychle zaběhla pro sígo. nakonec si pustila Fucking Amal a wzala si něco k jídlu. "hele du wen. newim kdy přídu řekni mámě že se jí ozwu ahoj." Ozwalo se z přecíně a ona wypla telewizy. Neměla na nic náladu. Nemohla na nic myslet. Jen na něj. Pořád si w hlawě opakowala že je konec ale newěřila tomu. Koukla na Icq. Psala jí poklopik že je z5. neodepsala. Napadlo jí co by se mu honilo w hlawě kdyby se zabila. Jestli by se to wůbec dozwěděl. Wzala papír a začala psát lidem který měla ráda wěci které jim chtěla říc. Mezi nima byl i On. Ale u něj nedowedla slowy říc co cítí. Přemýšlela ale pak to wzdala a napsala jenom "odpusť mi prosím ale jinak to nešlo. Když nemůžu být s tebou, tak nechci být wůbec!" Složila papír a dala ho na postel. Zwedla se a wzala do ruky malou stříbrnou putowní žiletku. Trochu se s ní řízla. Neskutečně to bolelo a ona reflexně ucukla. Ale bolest w srdci byla wětší. Znowu nastawila ruku a řízla se wíc. Už to tolik nebolelo. Ještě párkrát se takto řízla a nakonec nechala pár kapek krwe nakapak na dopis. Posadila se. Začala se jí motat hlawa a byla unawená zawřela oči a wybawowala si jeho twář kterou už nikdy neuwidí. Pramínky krwe rychle tekli na postel a wsakowali se do matrace. Nemusela čekat dlouho na swůj konec. Konečně se dočkala swího klidu. Ocitla se we swětlé místnosti. Swětlo jí prudce swítilo do očí. Zakryla si je a po chwíli odkryla. Když si přiwykla na swětlo tak se ohléhla. Newěděla kde je ale moc dobře poznáwala osobu která ležela na posteli. zírala na něji a řikala si jak je to možný. Přistoupila k němu a chtěla se ho dotknout ale to co se stalo si nemohla wyswětlit. Její ruka jeho tělem přošla jako kdyby tam ani nebyl. Náhle si to uwědomila. když s nim nemohla být jako žiwá tak s nim aspoň může být jako mrtwá. Může ho chránit a mít ho každou chwíli na očích. Splnil se jí její sen, mohla ho mít každou wteřinu u sebe

°Wzpomínky 2°

25. září 2009 v 18:58 | ^_CuTe_CuketQa_^
seděla na posteli a tiše plakala. Slzy jí tekli po twáři, už se je ani nepokoušela utírat. K čemu když za chwíli potečou další. wyčítala si co udělala. kdyby se chowala jinak a řekla mu prawdu. že ho potřebuje, že ho má ráda, že jí na něm záleží.Ne! Neřekla to. Pokazila to a naprosto si to uwědomowala.Seděla na posteli a objímala plyšáka a koukala na jeho fotku. Četla si historii. "Mám tě rád" Při téhle wětě začala znowa brečet Uwědomila si že už to od něj nikdy neuslyší. Že už to zkončilo. Přála si wrátit čas. Tak moc se na něj těšila. Až uwidí jeho wlasy, oči, úsměw. Tak moc se těšila až ho obejme, políbí, přitulí se k němu a nikdy nepustí.Ale teď už je moc pozdě. Už ho nikdy neuwidí. Jenom we swích snech. Je toho tolik kolik co by mu chtěla říc. Ohlídla se po pokoji a zwedla se. Šla k zrcadlu. Každýho by ten pohled polekal. ALe jí ne, poslední dobou takle wypadala pořád. Šla do pokoje ale tentokrát si nešla sednout na postel. šla ke stolku a zmateně prohlížela šuplíky. Moc dobře wěděla co hledá. Zawřela poslední šuplík a zoufalá se podíwala na poličku nad stolem. Konečně ji spatřila. Její chwilkowé oswobození od reality. Wzala jehlu do ruky a rozbalila ji a sundala krytku. Konečně si zase sedla na postel.Z nočního stolku sebrala balení kapesníků a pár jich wyndala. Uchopila jehlu pewně do ruky a druhou dala před sebe. Ostrou špičkou pronikla pod kůži a jela dál. Za jehlou se záhla jasná krwawá stopa. kapky krwe jí stékali po ruce až nakonec začali téct i na postel. Toto zopakowala hned několikrát až její ruku "zdobilo" mnoho silných hlubokých ran. Se slzama w očícg se znowu podíwala na jeho fotku a nahlas řekla "Nikdy nezapomenu"

°Wzpomínky°

25. září 2009 v 18:56 | ^_CuTe_CuketQa_^
Si ráno který mě nutí myslet co bude dál
si škola kde sedim a nic nedělám
si lízátko který každý odpoledne žužláwám
si cígo který si cestou domů dáwám
si dweře který deno deně otwírám
si postel na kterou si tak ráda lehám
si sladký sen který se mi každou noc zdá
si prostě můj a já sem twá
Alisha se jako každé ráno budila naprosto newyspalá. Už je to 7 dní co ho newiděla! Posadila se na postel a koukla se do zrcadla které má hned naproti. Oči růdé od breku a obličej cejlej neteklej. "Takle nemůžu do školy." Wzala z postele swou panenku Libby a posadila si jí na klín a obejmula. Jediné co jí zbylo. Jediná wzpomínka na jejího tátu. Wybawila si ten den kdy se odehrála ta tragédie. Widěla ty modré studené oči bez známky žiwota. Widěla bezwládné tělo ležet uprostřed silnice. Widěla wšechny zwědawé obličeje kolem. Dáwala si za winu co se stalo. "Proč si newzal radši mě?!"říkala si každý den se slzamy w očích. Wstala a oblékla se. Už dlouhou dobu nosila jedno a to samé oblečení. Staré špinawé wytahané tryko které wonělo jako Adam. Ta wůně jí dodáwala pocit že stojí wedle ní. Bylo jí fuk že je na něm spousta skrwnek od různých pokrmů a pasty na zuby. Natáhla si kalhoty a sebarla tašku do školy. Pak se ohlídla a tašku nakonec hodila zpátky na postel. Wzala do ruky Libby a odešla z bytu. Už dlouhé měsíce nebyla we škole. Uwědomila si jak je ztracená. Wždyť nikoho krom Adama neměla. Procházela se jen tak městem. Newadilo jí že lidi na ní zwědawě koukali. Jen ať se díwaj když je to bawí. Každý dne chodila stejnou trasu. Od hlawní brány až k rybníčku kde bylo spoustu kachen a labutí a pak na kraj lesa k welké louce kde uprostřed stál starý už pomalu ale jistě umírajíccí strom. Přišla blíž a obejmula ho. Slza jí tekla po twáři a zastawila se u koutku jejích úst. Podíwala se na wyryté iniciáli na tromu. "A+A=4ewá" Znowu začala plakat a wybawila si jak tu s Adamem seděli poprwí. Poprwé se tu políbili.Spolu se tu poprwé milowali. Nemohla uwěřit proč se to stalo. On wěděl jako moc ho miluje. Jen díky němu je ještě na swětě. Nemohla uwěřit tomu že dal přednost namyšlené blondýnce. Slibowal jí že jí nikdy neopustí! Že spolu i umřou. Položila Libby na zem a ze zadní kapsy wytáhla žiletku a strunu od kytary na kterou jí wždycky hrál když byla smutná. Musela si jí schowat. Pewně tiskla jeho fotku a druhou rukou přehodila strunu přez nejbližší wětew která se zdála že jí udrží. Když se jí to powedlo tak si jí opatrně omotala kolem swého jizwami pokrytého krku. Měla pocit že dokáže wšechno. Prawou rukou utahowala strunu tak že jí w krku nezbyla ani nejměnší skulinka kterou by se mohla nadechnou a w lewé mačkala Adamowu fotku. Struna se jí wryla do krku. Z rány začala kapat krew a jí se zawírali oči ale ona je nemohla nechat jen tak zawřít. Nemohla odejít bez posledního rozloučení. Z posledního dechu který jí zbyl zakřičela "Miluju tě Adame!" Na srdci měla tolik slow které by zařwala do celého swěta ale tak málo času. Podíwala se na libby a usmála se. Naposledy se na ni podíwala a nejwětší silou kterou byla schopná utáhla strunu kolem swého krku. Tryko bylo celé od krwe a její tělo pomalu padalo k zemi. W jejích otewřených očích byla widět poslední slza která se drala wen, láska která nikdy nebyla opětowána a smutek we kterým se tak dlouho utápěla. leže pod tím stromem a w ruce stále swírala jeho fotku.

°Rishellie°

23. září 2009 v 21:39 | ^_CuTe_CuketQa_^
Toto sem nenapsala já ale úžasný člowěk Rishellie. čtu to pořád dokola a myslim že by si to měli přečíst i další..! :)
,,...Nech mě být! Nenávidím tě! Zabiju tě!!!"honilo se Anetě v hlavě v záchvatu nepříčetnosti.Aneta si vzala bundu,a
za podzimního Halloweenského večera,plného zloby a nenávisti,šla ven,do smutného,a lidskou hloupostí spustošeného
parku.Zklamaná a raněná si sedla ke stromu,a přemýšlela,o tom co se stalo.Na chvíli se ponořila do světa,který byl
jen její...do snu.Zdálo se jí,jak sedí v parku plného květů a veselých dětí s modrookou,černovlasou porcelánovou panenkou v kočárku,zvířátka jak si hrají,a ptáčci cvrlkají.
Náhle jí ze snu vytrhl tříštivý zvuk,který byl tak hrozný,že měla pocit,jako by jí praskaly ušní bubínky.
Ohlédla se...nic zvláštního však nezpozorovala.Jen jak si podzimní vánek hraje se seschlým listím Jírovce.
Uslyšela praskání,a čvachtavý zvuk.Aneta se lekla a prudce vstala z chladné,deštěm nasáklé zeminy.
Zvuk stále sílil...Aneta začala panikařit...Náhle z křoví,odkud vycházel zvuk,vystoupila blonďatá 5ti letá
holčička, s šatičkami od krve,a s panenkou,kterou Aneta viděla ve svém snu.Panenka byla ještě víc zakrvácená,než holčička.
V tom se rozpršelo.Aneta chytla holčičku za ruku.Holčička panenku upustila do vlhké trávy.
Aneta běžela skrz kapky deště,spolu s holčičkou,když v tom doběhly ke starému stomu,kde si Aneta hrála jako malá.
Náhle Aneta uviděla panenku,hned vedle stromu,kterou holčička upustila několik metrů dál.Panenka už nevypadala vesele,naopak,velice naštvaně.
Aneta jí chtěla zvednout,ale holčička jí zarazila.
,,Počkej! Ta byla kdysy moje! Přísahala bych,že je ještě u mě v pokoji!"
Holčička však byla němá,a tak jen zakroutila hlavou,aby naznačila,ať na ní za žádnou cenu nesahá.
Aneta vypadala velice nechápavě,a čekala,že holčička panenku zvedne,to se ovšem nestalo.
Naopak...vypadolo to,že se holčička panenky bojí.
Ikdyž už byla hluboká a černá noc,Aneta zpozorovala manželský pár na lavičce.,,No a?" Pomyslela si.
Panenka už na zemi nebyla.Seděla na lavičce vedle manželkého páru.Opět se tvářila jinak.
Její výraz byl tentokrát lstivý, a nenávistný,přesto se však usmívala.
Náhle panenka mrkla svýma velkýma modrýma očima.
V tu chvíli muž i žena zcepenili...měli kamenný výraz,a hleděli přímo před sebe.
Oba najednou vstali,a podívali se na sebe.Muž vytáhl kapesní nůž,a bodl ženu do krku.
Žena upadla,křičela,a držela se za krk.
Panenka znovu zamrkala.Muže náhle začal obrůstat břečťan.Sápal se po jeho těle.
Muž začal křičet,břečťan ho však přiškrtil,takže to nešlo.
Břečťan muži vrostl až do žaludku...muži z nosu vystříkla krev...a náhle ...ticho...
Aneta domů nemohla,byl tam ten,koho nenáviděla.
Utíkala,a utíkala spolu s holčičkou,a zdálo se jí,že utíká už celé hodiny.
U kopce se zastavila,a řekla...,,Tady přespíme..."
Uložila sebe,i holčičku.Přikryly se listím.Aneta i holčička zanedlouho usnuly,ikdyž měly strach z toho,
že se jim přihodí to,co manželskému páru předtím.
Uprostřed noci,holčička vzbudila Anetu.Holčička začala do země klacíkem vydírat do země nápis.
,,Panenku zlou Rishellie stvořil
lásku lidí panenkou zbořil.
Tik tak,nic neříkej,
radši se na ty nebožáky podívej.
Krví zbrocení a uškrcení,
pořezaní,vyděšení....jak za jarního večera zlého srdce tání.
Panenka však má slabé místo,
i sám Rishellie ví to.
Lásku svou vyznat musíš.
pak co se stane už asi tušíš.
Panence ukápne slza černá,
Rishelliemu již potom nebude věrná.
Znič jí,její zlo se rozplyne,
zníčíš tím i samotného pána mečů Rishellie."

Aneta vyjeveně koukala,ale byla moc unavená,a tak znovu usnula.
K ránu jí vzbudil vyzvánějící mobil.Byla to její matka,že prý o ní má strach.Že pro ní příjde ten koho nenáviděla.
Aneta řekla kde je,ale že prý se bude tvářit nenávistně.
Náhle se zvedl velký vítr,vířil prach všude kolem.Aneta byla oslepena,jelikož jí vítr do oka zavál prach.
Uslyšela vrzavý zvuk,jako když se po zemi táhne něco velkého,a kovového.Po pravidelných intervalech,vždy se ozvalo klapnutí,a pak zase
ten děsivý zvuk železa tahajícím se po zemi.V dáli,ještě za ranního šera,viděla několik metrů dál siluetu.
Holčička vytřeštila oči,a ukázala na svá slova napsaná v prachu.Konkrétně na slovo ,,Rishellie"
Postava přišla blíž.Byla to stvůra,zjizvená.Šaty měla ušité z lidské kůže,zakrvácené,na hlavě bizardní helmu,
připomínající pyramidu,a za sebou vláčela rezavý,zakrvácený dvoumetrový meč,nebo spíše mačetu.Na rameni jí sedíce ona zlá panenka.
Aneta zpanikařila,a chtěla vykřiknout.Když v tom se objevil ten,jemuž patřila slova,která si myslela včera,než odešla do tohoto pekla.
Aneta byla ráda že ho vidí...už na něj neměla vztek.Naopak,měla pocit,že ho potřebuje.Zakřičela: ,,Miluji tě!"
Panenka vytřeštila oči.Z oka jí upadla velká,černá slza,a dopadla na hlínu...kam dopadla slza,tam ihned začala růst tráva.
Panenka spadla stvůře z ramene na zem.Stvůra napřáhla svou mačetu,a snažila se Anetu rozetnout.,,Křach..."
Ozval se praskavý zvuk.Anetě se rozšířily zorničky,a do očí se jí vehnaly slzy.Holčička rozšlápla panence její porcelánovou hlavu.
ze střepů se jen zaprášilo.Mačeta stvůry se promenila v nádhernou Lilii.Celý park začal obrůstat nádhernými květinami,za mraky vysvitlo slunce,jež ozářilo stvůru.
Stvůře zmizely jizvy,a spadla jí maska z hlavy...byl to ten,od koho by nečekala nic takového...byl to Richie.
Nyní je známo,že Richie se s Anetou již nikdy nesetkal

°Násrat Násrat°

12. září 2009 v 12:19 | ^_CuTe_CuketQa_^
Wrací se mi má homogení sestra. Počítám že se bude hulit.. xD Lidi když wám budu psátan ajsu sračky berte to s rezerwou.
Máti mě donutila uklízet..xD Swině sem chudák!
Má toilet baby neni na iboys..xD Píčo di tam!! xD
Zuzanka porodila další mrkew. (Ještě o tom newí pšššt). Přemíšlim o operaci mrkwe... chci jí předělat na morče.
Oženila sem se s Emafkou..xD Héč héč..xD
Potkan děsně sere.. Furt dělá bordel. Pořád do kole..x/
Bolí mě ucho..xD Narwala sem tam háček ze skříňky we škole.
Má Toilet baby nemá ani jednu new fotku..xD Ghmpdzhrn<< (Naštwaný wzdych)
xDDDD
A jinak? Poklopik je nejlepší
>>nebawí mě psát takowí ty zbytečný wěci co nikoho nezajímaj..xD Nejwíce důležité<<

°Škola a já se na ní těším°

1. září 2009 v 19:25 | ^_CuTe_CuketQa_^
Chápete to? Každý si jenom stěžuje jak je škola a že tam nechtěj a že chtěj prázdniny. Ale já ne.. Diwný? Ani ne.. kdyby ste trčeli doma zkoro měsíc taky byste tam chtěli!!! Ráno bylo zajímawí. Nebyla sem zwyklá stáwat a ještě k tomu sem se moc newyspala!..:)Ale dobrý namalowala sem se oblíkla a razila..:) Hned cestou do školy sem potkala Kamilu.. takowí moje malí zlato..:) Dcla sem se na ní těšila..xD I když si furt nadáwáme... Pak sme šli před školu... Bylo to tam dcla okey dala sem cígo pozdrawila se s lidma a řekli sme si co bylo o prázdninách... pak sem razila do školy. Automaticky sem si dala zámek na skříňku (Prostě zwyk..xD) a šla do třídy.. Dřepla sem si s Kamčou do poslední >>lawice.. Na prawu byla Áda s Werunkou a na lewo Sowa
(Informace určení Nicole..xD).Posereš se nický! xDD Prej byla w paříži we francii..xD A spala u ajfelowky..(Netušim jak se to píše a netrápí mě to..) xD Wšichni wýbuch.. Byla oblečená jak wydlák. Džínowá sukně a diwný kytičkowaný tryko... Mno.. Wypadala fakt diwně a četla si Robíka...Robinson Crusoe. Učitelka jí pak sprdla. My sme si s kamilou powídali a ona chytala mega záchwaty smíchu.. oumajgád.xD Ptala sem se na Terku.. Prej z ní wyrostla píča ale nepříde mi..(To řiakli i o tobě když si odešla)<<
Po škole sme šli před školu.. Přišli tam kluci který sem ani moc neznala ale nebyli hnusný..xDDD Pak sme šli za barák protože kouřit před školou je o hubu. njn nowotná... wegner mě tam furt obtěžowal.. A dáwal mi cíga...xD Werů pak odešla ptže jí bylo blbě. Mě pak taky bolela mě hlawa tak sem šla domů.. Po chwíli přišla i sestra..
>>Oficiálně se přemenéwáwám z Záprdka na ,,Dilina Záprdek Mladší" Zkratka DZM Wyslowuje se to jako Dzém je jako džem..xD<<