Srpen 2009

°Láska je kurva°

30. srpna 2009 v 15:29 | ^_CuTe_CuketQa_^
Láska je kurva.. Viděli ste ten film? Jak chytaj psy a dělaj S nima záwody. roztrhaj se na kusy jen pro prachy. widěla sem jenom pár minut ale už teď bych nejradši brečela. mrtwoli ze záwodu házej na skládky... Každej pes co je Wenku sám je w podstatě mrtwej pes. Lidi co mě znaj wí že sem schopná Wzdát se jcih (lidí) aby sem zachránila zwíře... Máte zwíře? Psa kočku? A umíte si přectawit že bYste S nima chodili po ulici a encháwali ho prát se s jinym zwířetem aby ste si widělali... Humus..

°Potkaní křik..x/°

29. srpna 2009 v 15:32 | ^_CuTe_CuketQa_^
Wčera sem nemohla wůbe usnout. Jen newim jestli to bylo tim že sem nechtěla nebo že sem nemohla.. Potkánek běhal po kleci a dělal strašněj bordel. Fajn tak teď mi řekněte proč... Takle sem wydržela wegetit nad knížkou až do 6:30 ráno. Pamatuju se jak sem koukala na spongebob. Dáwaj ho ráno na nowě..xD Takowá blbost..xD Ale nic jinýho nebylo..
Pak sem zalomila. *Stydí se* Prosím Zabte toho kdo wymýšlí jaký openingy se daj do naruta Shippunden. To diwný lala a bejbý mi už leze krkem.
Wzbudila sem se asi tak we 14:00. Teda spíš matka. Tyranka hnusná! Ani wyspat se nemůžu..x/ Teď lituju že sem šla spát je to jako kdyby sem prospala celej den..x/ A to jak nemůžu wen to ještě horší...
Newíte někdo jak šetrně umlčet kočku? W noci wždyckly zamnou běhá když někam du třeba pro cígo nebo na záchod a mňouká. Ona je jako čokl poslouchá..xD Ale jen na "k noze" teda w její werzi je to: čičííí poď sem ty kráwo pitomá!" Ale přiběhne..xD Na poweli jako sedni lehni atd mi sere..x( Wšimla sem si že už mi nespí na posteli ale na stole kterej je hned za postelí.. Diwný žebych jí začala kopat?
^Izz^

°Smolařka 8°

28. srpna 2009 v 21:12 | ^_CuTe_CuketQa_^
Porbudila sem se u Marka doma w posteli a furt sem slyšela w hlawě nějakej hukot. Po chwíli když sem si uwědomila že je to budít sem nasraně hodila s mobilem. Uf.. Konečně to přestalo. Zwedla sem se a diwila se že mi nic moc neni až na bolest hlawy. Doploužila sem se do koupelny a mrkna do zrcadla. OMG wtf?! Na obličeji sem měla nakreslený srdíčky a wedli mi až někam pod pupík. tam začali šipečky a šli přez stehno až ke kotníku a tam bylo načmáraný tel číslo a wzkat. "Chtěla si to wtipně. Dáda..=)". Panebože co sem to wčera dělala.. Naštaně se zwednu a du hledat Marka. Ten seděl w obíwáku a něco si četl. "Hey ty woe měl si mě wčera hlídat aby sem neblba! Koukni se jak wypadám! Jako debil určitě to nepujde smejt!" On na mě kouknoul a trochu se pousmál. "Wim že si teď myslíš že ten Dáda. Mno že ste spolu něco měli ale on to byl takowej emař že sem se bál že by tě při sexu podřezal tak sem mu řekl ať se rozloučíte a že musíš domů. Ty si to nepamatuješ? Cestou si na mě ječela že sem kokot že se ti moc líbí že je to sexy prdelka." Tak to mě dostalo.. Žádnýho emáka Dádu si nepamatuju.. jen černý hejbající se skwrny.. Mno spíš tancowali.. Ale co? Napíšu si to číslo na papír a pujdu se umejt. Naštěstí sem to smyla tak po 3 pokusu..:) Aspoň že je to už dole.. Twe mám hlad. Doklusala sem k lednici a koukla co tam je.. Hmm bageta.. Diwim se že jí Marek nesežral. Pak sem na to koukla. Golf. bahaha. Dneska mám špěstí dokonalá bageta kterou ten magor nesnáší.. newí co je dobrý..xD Sednu si wedle Máry na sedačku a koukáme na telku. "Už si zawolala tomu oběwu sexy hezká prdel?" Koukla sem na něj a wůbec sem netušila o čem to mluwí..." No ten.. kluk.. Srdíčka a šipečky na těle. Už wíš?" Zeptal se a čuměl na mě.. Spíš na tu bagetu. Majetnicky sem jí obejmula a koukla na něj jako kdyby mi chtěl ukrást dítě..xD " Ne ještě ne newim jestli mu chci zawolat.. totálně mě pokreslil.. Zajímalo by mě co je to za wola.." Dala sem nohy na stůl a dál okusowala bagetu. "Hm tak mu zawolám já a uwidíme jak o něm bdueš mluwit až ho uwidíš..." Mno .. tak to chci widět... Počkej Co to řekl?! On mu zawolá. Chtěla sem mu zabránit jenže on už wolal..
Marek: čauky ty emáku hele pamatuješ wčera na tom mejdanu.. Byl si tam a kreslil si na mou kámošku srdíčka.. pamatuješ si jí?
Marek: Joo ta jak stála jako magor a čuměla jako dement to je ona.. Mno jasny ona tě chce widět prej tě zabije že to smejwala dlouho a že.. Co? mno tak okey čau.
Zawěsil a kouknul na mě. Asi se leknul protože sem w ruce měla nůž akoukala jako psychopat.."Marku teď chcípneš!" Zařwala sem a začali sme se honit po bytě.. "Ty zmrde hnusnej rownou si mu mohl říc co sme dělali spolu w bazénku!!" zařwala sem a škrtila ho. "Fakt můžu? okey ještě mu zawolám. Ale za půl hodiny mu to můžeš říc sama!" Co? Sama? " Ty woe co tim chceš říc?" Byla sem fakt nasraná.. Proč mám tak nemožnýho kámoše!? " Za půl hodiny si pro tebe příde.. a mám ti něco wzkázat" Hmm by mě zajímalo co. Ani sem se nestačila zeptat a on mi chytnul ruce a dal je za záda. Druhou mi obejmul krk a zase mi cpal jazyk do pusy. FUJ!!! "Ty mrdko hnusná plesniwá cos to žral?!" Zařwala sem. Bože zná kartáček na zuby?! Pak mi to došlo. Za půl hodiny.. tu bude někdo koho neznám ale prej je to kus. A kurwa!! Běžela sem do pokoje a začala sem se malowat. "Markůů zlatíčko poď mi fénowat wlasy mezi tim co se budu malowat. nestíhám.. Broučkůůů.." Zařwala sem a asi zafungowal ten brouček. Poslušně wzal fén a sušil mi wlásky...

°Lidi na kterých mi záleží..°

28. srpna 2009 v 19:22 | ^_CuTe_CuketQa_^

Mno.. Neni moc lidí kterých bych znala a wěřila jim natolik aby mi na noch záleželo (Zní to diwně ale prostě sem to já..:) Ale jinak.. Dneska u mě byl Patrik a Tété..:) Nemohla sem Bů Patrik je prostě moc..xD škoda že sem nenatočila tu chwíli jak řikal ty wtipy..xD To byo moc.. Prej a po kom to asi mááš??xD Nemohla sem.. Pak wyhazowal bombóny a zapištěl jako holka..xD Takowej mužnej gothičák..xD Ale slušelo mu to... Chudák Tété sme jí wosockowali o wšechny cíga co měla.. Hehe..:)
Dneksa sestra udělala oprawky.. Gratuluju ty opilecký mozečku! xD Nedáwno sem u Lukise oběwila Santa maffy...
Mno.. Prostě sem si to upe oblíbila.. Mi to tu furt hraje dokolá a dokolá..xD Jako dementowi... Poslední dobou se fakt doma nudim ale máma by mě už mohla pustit wen..x/ Njn co nadělám.. Počítám že do swích 18 se wen nedostanu...:( Mno co..:D Jednou mě pustit musí... Pořád se rozhoduju na jakou pujdu školu.. Mno rozhoduju se mezi kadeřnicí nebo něco s koňma ale fakt nefím.. Btw: Chybí mi koňský kopance help me...

°Budu wraždit!°

27. srpna 2009 v 19:13 | ^_CuTe_CuketQa_^
Teď si píšu upe s jednou dost natwrdlou a blbou osobou která mi pěkně leze krkem! Lidi co měě znaj tak wí jaká sem co se týče přátel.. Prostě majetnická lakomá a nfm co přesně.. mám chuť ho zabít...x/

°Prostě rodina.. Mlčení Jehňátek°

25. srpna 2009 v 11:08 | ^_CuTe_CuketQa_^
Izz: O čem je mlčení jehňátek?
Elis: To je chlap kterej myslim žere lidi dělá si z nich kůži. Myslim
Izz: To neni pohádka?!
Elis: Ehm ne...xDDD
--------------------------------------------------------------
Elis: Já chci taky něco stáhnout! Já už tam nejom píšu avi a hledám ty filmy
Izz: asi tak..
Elis: To je samí porno.. Gynde džerman...xD

°Smolařka 7°

25. srpna 2009 v 10:36 | ^_CuTe_CuketQa_^
Dáda? Co je to za méno? je to Transka nebo co? Mno nic.. teda wole hustý.. Nejkrásnější kluk se semnou wybawuje..xD Furt sem na něj tak nějak diwně zírala. Už to bylo trochu trapný tak sem se napila piwa a plácla prwní wěc co mě napadla. "Hm..Hmm wíš máš fakt sexy zadek. Jak se asi kroutí?" Bože já sem fakt nemožná! Co sem to řekla! Ježiši teď si určitě myslí že sem totální kráwa. Koukal se fakt diwně ale pak udělal něco co sem fakt nečekala. Wzal mě za ruku a táhnul mě někam. Pak mi to trklo on mě táhnul k repráku. Co tam jako chce dělat? KOnečně se zastawil. Nebylo mi nejlíp měla sem w sobě 4 piwa a půlku zelený.. Mno byla sem fakt w náladě..xD " Co tady chceš dělat? Staršně to tady řwe necheš někam do klidu?" Ani neodpowěděl a začal tancowat. Prwních pět wteřin sem to wydržela ale pár wteřin a začala sem se staršně smát. Chudák malej on se snažil tancowat a já se mu smála. Asi ho to urazilo protože se na mě kouknul fakt hnusně. "Tyo já se snažim dokonce sem ti zatancowal což nedělám pořád. Asi wíš proč a ty se mi směješ. Mrcho!" Ježiši on je sladkej. Škoda že sem nalitá... " Ale když se mi tak směješ tak šup.. Tancuj!" To mě dorazilo..xD Už sem fakt nemohla strašně sem se smála. Newidila bych se kdyby odešel..xD "To jako fakt? Já neumim tancowat. SAMA! Musíš semnou." Mrkla sem na něj a wzala za ruku. Bože má fakt nádherný oči. "Tak fajn.. Přectawuj si že tancuju.." Mno.. Tancowat w opilosti je fakt hustý..xD Tyo on se nesmál... Asi umí dobře předstírat. Když sem konečně přestala tak sem se snaila postawit ale byla sem fakt nalitá...Chtěla sem udělat "Sexy" pohled ale to se nepowedlo. Alkohol udělal swí. Podlomili se mi nohy a já se málem natáhla. Kdyby mě někdo nechytil.. Bylo mi fakt blbě a chtělo se mi zwracet. Rychle sem se zwedla a utekla do koupelny. W duchu sem se modlila aby byla prázdná! Konečně sem tam doběla a otewřela dweře. Dneska mě má někdo rád byla prázdná- Zabouchla sem za sebou dweře a běžela k záchodu. Mno bylo to o fous. Newim jak dlouho sem tam byla ale wim že dlouho. Wypláchla sem si pusu a napila wody. Naštěstí mi bylo líp. Koukla sem do zrcadla. Hmm wypadám fakt wtipně. Rozmazaný oči pudr až někde na uších a lesk mi někam zmizel. Najednou někdo přišel. Hmm Dawid. Super uwidímě w naprosto unikátnim stawu.. Bezwa. " Si w pohodě? Nepotřebuješ pomoc? Mno snad už nebudeš tolik chlastat pak to takle dopadá" Usmál se a přišel ke mě. " Proč to děláš?" "Proč dělám co?" " Tohle.. tancowal si a etď mi dáwáš kázání o tom jak alkohol škodí zdrawí. proč?" "Já newim.. Byla si fakt wtipná když si tam na mě zírala s flaškou w ruce.. Škoda že si zamnou nepřišla sama měla bys body nawíc." Cože? Co to mektá? Jaký body..Titulky prosím! "Chtěla sem. Ale pak tam přišla ta holka a upe se na tebe powěsila nechtěla sem rušit waše tokání."

°Fotky picty obrázky? °

25. srpna 2009 v 2:34 | ^_CuTe_CuketQa_^
Uwědomila sem si jak hodně lidí na blogu ale i jinde se wytahuje s tím jaký sou dokonalí we focení či úprawě we photoshopu (w lepším případě) nebo we photofiltru (můj názor- wylepšený malowání jinými slowy program pro dementy) ale hodně lidí to widí jinak. Nemůžu říc že umim kouzlit we photoshopu ale základy umím..:) ani se nemůžu wytahowat že umim úžasně fotit. Ale učím se protože mě to bawí (Nický překwapí tě to ale nemyslim fotit sebe ale okolí.. to ty u mě neznáš co?? xDDD) Prostě chci říc že nemám ráda samochwálu. Když dá někdo swé fotky na net a napíše tam nic moc nebo sem xicht atd (Já to taky dělám) ta nemůže čekat že mu wšichni hned napíšou si krásná.. Já s oblibou na tohle píšu: máš prawdu si xicht.. Ať je ten člowěk sebe wíc hezkej..( Že nicole?? xDDDD) Tak co.. udělám mu radost a budu sdílet jeho názor.:) Ale co ještě wíce nesnášim je když někdo dá na net fotku a napíše např: sem krásná. (Píšu taky samozřejmně s welkou dáwkou ironie) Na to taky schutí odepisuju xicht..:D A co mi teda wyhowuje? Např. Nejsem sice nejkrásnější ale myslím že tady mi to fakt sekne co myslíš ty? tahle fotka se mi oprawdu powedla, jako jedna z mála. A podobný Takže přestaňte se wytahowat se swim wyretušowanym xichtem a radši ukažte swou prawou twář.. Protože jestli obličej plný akne we skutečnosti a na netu dokonalá hladká twář wám wyhowuje ste pitomí Co když wás pozwe na rande super mega žasnej kluk?? xDD Bude se mu líbit retuš.. a Upřímně mám rád to jaká si a ne jak wypadáš od kluka už asi moc čast neuslyšíte (Aspoň ne od těch wědomně hezkých..)A newymlouwejte se na nekwalitu foťáku... Prostě můj názor tak ho ber!..:)

°Secondhand Serenade - Your Call°

24. srpna 2009 v 18:58 | ^_CuTe_CuketQa_^

°Jak zacházet s puberťákem°

24. srpna 2009 v 15:24 | ^_CuTe_CuketQa_^
Puberťák neposlouchá. On wlastně neslyší, protože má sluchowé orgány ucpané sluchátky, w nichž řičí nějaká hudba. Nesnažte se mu cokoliw sdělit, on wí wšechno nejlépe. Puberťák se nehýbe. Roztomilá dětská neposednost je pryč, přichází fáze dospíwat w lehu na gauči. Počet hodin, které je třeba stráwit w této poloze, je indiwiduální a nelze je jinak zkrátit - ani křikem, ani zákazy, ani wýhružkami. Puberťák wyjadřuje nesouhlas s okolním zwětšiwáním objemu. Díwky nafukují twáře, chlapci wystrkují ramena. S poklesem adrenalinu w krwi se tělo wrátí do půwodního twaru. Pokud reakci ignorujete, můžete tento proces zrychlit. Puberťák s obawami sleduje swé pohlawní zraní, učí se žít s erekcí a menstruací. Abyste zjistili, zda je dostatečně připrawen, žádejte rady pro sebe: Newíš kde se kopupí kondom s wůní lesního owoce? Lubrikanční gely se prodáwají w drogerii nebo w lékárně?
Puberťák nemluwí. Pokud mluwí, tak wětšinou řečí,které dospělí nerozumí. Často jen w internetowích zkratkách. Nesnažte se z něj wypáčit mluwené slowo. Založte si profil na facebooku a účet na ICQ, tyto komunikační prostředky jsou welmi efektní. Puberťák nejí ale žere! Krmte tu bestii dobře a s láskou. Možná se wám později odmnění a přinese wám do léčebny pro dlouhodobě nemocný banán. Puberťák nesnáší fyzický kontakt. Na gesto značící pohlazení po hlawě mohou díwky reagowat jekotem, chlapci pudowím wykrýwáním rány. Abyste se wyhnuli nejhoršímu wždy musíte slowně upozornit co zamýšlíte: Narownala bych ti líme, můžu? Puberťák nezná kategorii uklizeno, Swou identitu si musi wybudowat na hromadě špinawého šatstwa smíšené s rozerwanými sešity, polámanými cédéčky a obaly od hamburgerů. Kašlete nan to nedá se s tim nic dělat. Puberťák se wědomě hyzdí. Experimentowání se zewnějžkem wščetně wlasů pomine jako jarní bouřka. Proces imageowého dozráwání lze urychlit ignorowáním wýstřelků. Wýtky lamentace ho naopak mohou nežádoucím způsobem zhoršit. Puberťák nemyslí ačkoli chonicky říká prawý opak.. Já jsem myslel že nemáme školu, že můžu přijíd kdy chci, že tu rtěnku nepotřebuješ. U díwek reagujte kreatiwně. Postup doporučený sportowním oddílem karate je spráwně umístěná rána na plexus solaris současně s otázkou Joo?? ty si myslel?! Již po třech úderech se wytwoří podmíněný reflex a stačí se jen zeptat.